Тканинні ролети відкритого типу

Оформлення приміщень проводиться за допомогою різних засобів і залежить від бажання власника оформити інтер'єр в тому чи іншому стилі, а також від його можливостей і бачення дизайнера. Більшість продовжує використовувати штори та завіси, але протягом останніх кількох десятків років з'явилися нові вироби – ролети відкритого типу. Іноді вони застосовуються у поєднанні з іншими деталями інтер'єру, що використовуються для драпірування вікон, але все частіше дизайнери вважають за краще використовувати тільки їх.

Тканинні ролети відкритого типу. Конструкція та варіанти застосування

Класичний механізм тканинних ролет включає розташований зверху вікна валик, на який намотується тканина. За допомогою простої системи управління тканина піднімається на потрібну висоту або опускається до закриття віконного отвору. Конструкція рулонних штор удосконалювалася протягом кількох десятків років і зараз зміни у ній відбуваються рідко. У магазині Rolleta є пристрої будь-яких типів, у Дніпрі тканинні ролети відкритого типу можна купити за доступними цінами. Існує широкий вибір виробів, що відрізняються:

  • типом тканин;
  • колірною гамою;
  • нанесеними малюнками;
  • щільністю тканини.

Для оформлення інтер'єру можна застосувати прозорі, напівпрозорі та непрозорі тканинні ролети відкритого типу. Ціна від щільності залежить незначною мірою, основні відмінності у вартості з'являються при оснащенні пристроїв системами управління. Всі вироби, які можна придбати, відповідають сучасним стандартам, у тому числі оброблені спеціальними речовинами:

  • розчином, що знімає статичний заряд;
  • засобом, що відштовхує пил і захищає тканину від забруднення;
  • речовиною, що захищає від вигоряння внаслідок впливу сонячного випромінювання.

Найвагоміший аргумент на користь використання при оформленні житла ролети відкритого типу – ціна. Простота конструкції та великий вибір виробів з різних матеріалів дозволяє кожному бажаючому недорого придбати відповідний пристрій та швидко встановити його у себе вдома.

Ролети відкритого типу. Особливості та переваги

Найважливішими особливостями, які мають відкриті тканинні ролети, є простота пристрою, можливість встановлення як на все вікно, так і на його окремі секції, а також можливість використання у поєднанні зі склопакетами та зі звичайними вікнами старого типу. Висока функціональність, низька ціна, здатність чинити опір забрудненням і вигорянню на сонці вдало поєднуються з простотою підбору розмірів та колірної гами.

У нас можна купити тканинні ролети відкритого типу, вибравши вироби з каталогу або зробивши замовлення, в якому будуть вказані унікальні параметри. Це особливо важливо при оформленні приміщень з нестандартними віконними отворами або оригінальним дизайном.

Пристрої масово застосовуються оформлювачами для драпірування панорамних вікон, що може забезпечити суттєву економію за рахунок зменшення втрат тепла взимку. Тканина, що закриває скло, є ефективним захистом для холоду, що робить приміщення більш комфортним та теплим. Вироби відрізняються лаконічним дизайном, у них немає нічого зайвого, кожна деталь ретельно продумана, що дає змогу оформити житло на свій смак.

Пиловідштовхувальні властивості тканини дозволяють менше часу витрачати на прибирання приміщення та продовжують термін служби виробу. Це робить застосування відкритих тканинних ролет ще вигіднішим при оформленні житла. Для точного визначення розмірів ролет не знадобиться допомога спеціаліста – все можна зробити самостійно.

Як замовити ролети у Дніпрі?

  • На нашому сайті через форму зворотнього зв'язку
  • За телефоном: +38 (096) 812-92-56