Тканинні ролети закритого типу

Багато дизайнерів при оформленні приміщень намагаються не використовувати драпірування вікон, застосовуючи натомість тканинні ролети закритого типу. Купити дані вироби в Дніпрі можна в різних варіантах виконання.

Перші рулонні штори з'явилися кілька десятків років тому, і за цей час їх конструкція безперервно вдосконалювалася доти, доки вироби не набули остаточного вигляду. Зараз іноді все ще з'являються незвичайні модифікації, але, в основному, всі зміни стосуються конструкції системи керування відкриванням та закриванням або застосуванням нестандартних матеріалів. Ціни на закриті тканинні ролети також досить невисокі і вибираючи відповідні вироби можна орієнтуватися в основному на їх дизайнерські якості та конструкційні особливості.

Тканинні ролети закритого типу. Особливості конструкції

При пошуку оптимального рішення треба пам'ятати, чим саме відрізняються ролети закритого типу. Ціни на ці вироби дещо вищі, ніж на пристрої відкритого типу та включають спеціальну раму, у межах якої переміщується рухома тканинна частина виробу. Цей короб захищає механізм від випадкових механічних пошкоджень і виконує функцію декоративного елемента, закриваючи частини конструкції, які беруть участь у здійсненні ідеї дизайнера.

Залежно від того, які переваги мають тканинні ролети закритого типу, ціна може коливатися в значних межах, але в магазині Rolleta можна недорого придбати ці пристрої в різних модифікаціях.

Тканинні ролети. Закрита система та її переваги

Незважаючи на те, що закриті тканинні ролети складніші і дорожчі, ніж відкриті, ці вироби мають ряд переваг, які важко проігнорувати. Їх відрізняє: -

  • ідеальне поєднання з дерев'яним або пластиковим вікном;
  • додаткові функції енергозбереження;
  • надійний захист всього простору віконного отвору.

Дані пристрої виглядають як єдине ціле з віконним отвором, виступаючи як деталь інтер'єру. Купити тканинні ролети закритого типу варто й у тому випадку, якщо хочеться підвищити рівень комфорту у приміщенні. Загальновідомо, що більшість теплової енергії йде в навколишній простір не через стіни, а саме через віконні отвори. Але при використанні подібних виробів тканина щільно прилягає до вікна та є додатковою перешкодою для проникнення холоду.

Як замовити ролети у Дніпрі?

  • На нашому сайті через форму зворотнього зв'язку
  • За телефоном: +38 (096) 812-92-56