Каталог
Захисні ролети на вікна 1000х1300 мм
Ролети захисні розміром 1000х1300 мм, профіль 39 мм
Ціна:
1 485грн
Розмір
1000х1300 мм
Тип управління:ручний
Профіль:39 мм
Захисні ролети на вікна 1300х1400 мм
Ролети захисні розміром 1300х1400 мм, профіль 39 мм
Ціна:
1 770грн
Розмір
1300x1400 мм
Тип управління:ручний
Профіль:39 мм
Захисні ролети на вікна 1500х1500 мм
Ролети захисні розміром 1500х1500 мм, профіль 45 мм
Ціна:
1 820грн
Розмір
1500х1500 мм
Тип управління:ручний
Профіль:45 мм
Захисні ролети на вікна 2100х1400 мм
Ролети захисні розміром 2100х1400 мм, профіль 45 мм
Ціна:
2 025грн
Розмір
2100х1400 мм
Тип управління:ручний
Профіль:45 мм
Захисні ролети на двері ручні 1000х2200 мм
Ручні захисні ролети на двері 1000х2200 мм, профіль 39 мм
Ціна:
2 050грн
Розмір
1000х2200 мм
Тип управління:ручний
Профіль:39 мм
Захисні ролети на вікна 1100х1800 мм
Ролети захисні розміром 1100х1800 мм, профіль 39 мм
Ціна:
2 355грн
Розмір
1100х1800 мм
Тип управління:ручний
Профіль:39 мм
Захисні ролети на двері ручні 1500х2200 мм
Ручні захисні ролети на двері розміром 1500х2200 мм, профіль 39 мм
Ціна:
2 550грн
Розмір
1500х2200 мм
Тип управління:ручний
Профіль:39 мм
Захисні ролети на двері автоматичні 1000х2200 мм
Автоматичні захисні ролети на дверях розміром 1000х2200 мм, профіль 39 мм
Ціна:
2 550грн
Розмір
1000х2200 мм
Тип управління:ручний
Профіль:39 мм
Захисні ролети на двері автоматичні 1500х2200 мм
Автоматичні захисні ролети на двері розміром 1500х2200 мм, профіль 39 мм
Ціна:
3 080грн
Розмір
1500х2200 мм
Тип управління:автоматичний
Профіль:39 мм

індивідуальні розміри?

Заповніть форму і отримаєте безкоштовний розрахунок вартості ваших ролетів!

Введіть ваші дані:

Управління:


Або зателефонуйте для консультації
+38 (096) 812-92-56

Захисні ролети

Сучасний світ змушує будь-яку людину краще думати про свою безпеку. Саме тому ми почали встановлювати камери стеження та сигналізації в будинку, але є ще один метод захисту, який прийшов нам із Заходу – купити захисні ролети. Ці віконниці монтуються на вікна зовні будинку і ефективно перешкоджають попаданню всередину зловмисника.

Особливості захисних ролетів у Дніпрі полягають у їхній універсальності, міцності та стійкості до пошкоджень. Після закриття без ключа їх неможливо відкрити, а завдяки будові та положенню ролети, навіть якщо зловмисник зламає кілька смуг, усередину він все одно не потрапить. Вручну зігнути метал на ролетах майже неможливо, а також ринок пропонує укріплені варіанти захисту для банків, ювелірних магазинів або нотаріусів.

Ціна захисних ролетів?

Природно, багатьох турбує питання того, скільки можуть обійтися якісні ролети на вікна для будинку або магазину. Можемо вас запевнити, що ціна на ці вироби більш ніж потрібна.

Ціна на захисні ролети залежить від кількох факторів:

 • розмір виробу, який залежить від особливостей вікна та рами;
 • матеріал, з якого виготовляють вироби;
 • зовнішнє оформлення та декорування;
 • загальний стиль чи індивідуальне виготовлення;
 • наявність додаткових систем, функцій.

Тим не менш, у нашому магазині Rolleta можна купити захисні ролети від виробника за тією ціною, яка найкраще підійде для вас. Оскільки ми самі займаємося виготовленням всіх виробів, то можемо надати вам вартість без націнок і додаткових платежів.

Варіанти монтажу захисних ролетів:

- накладний (монтаж «на отвір»)

Накладной монтаж защитных роллет Днепропетровск

- вбудований (монтаж «в отвір»)

Встроенный (монтаж защитных роллет «в проем») Днепропетровск

 

Захисні ролети - поєднання міцності та краси

Кілька років тому такі вироби використовували тільки на магазинах, але тепер попит на них виріс і серед приватних власників будинків, приміщень на першому чи другому поверхах. Приватні будинки не менше промислових або громадських будівель потребують ефективної системи захисту. І стосується це не лише відеоспостереження чи сигналізації, а й ролет. Захисні ролети мають основне завдання – перешкоджати попаданню всередину будинку, поломки вікна або дверного отвору. З такими виробами квартира чи будівля, внутрішні меблі, цінні речі будуть у повній безпеці, а власники не повинні переживати за їхню безпеку.

Купити ролети в Дніпрі ви можете у спеціалізованій компанії Rolleta, яка пропонує широкий асортимент колірних оформлень, а також доступну ціну на ролети в Дніпрі та захисні ролети для вікон. Вибираючи наш інтернет-магазин, ви можете бути впевнені, що отримаєте виключно якісні та надійні товари для захисту свого будинку.

Чому захисні ролети в Дніпрі настільки затребувані?

Насамперед, необхідно розібратися в тому, де різниця між ролетами, ролетами або жалюзі. Перший і другий варіант - це те саме, просто рольставнями їх називають у наших країнах. Це вироби, які монтуються із зовнішнього боку будинку та служать більше для захисту приміщення від зломщиків. Також вони мають декоративне завдання, роблять будинок більш сучасним. Жалюзі – це аналог штор для вікна, які захищають від зайвого світла, прикрашають приміщення.

Особливістю сучасних захисних ролетів є те, що вони широко поширені серед власників промислових будівель, салонів або магазинів. Коли вони закриваються увечері, то скляні вікна захищають за допомогою спеціального механізму – металевих ролет. Вони використовуються для того, щоб ніхто не розбив скло, вітрину і нічого не вкрав.

За останні кілька років все частіше власники звичайних будинків та квартир почали монтувати дані вироби як захисну систему у себе в будівлі. Це можна пояснити тим, що ціна на захисні ролети в Дніпрі досить низька, а вони мають безліч плюсів та особливостей.

Рольставні – переваги та характеристики

 1. Сталь або алюміній – це два основних типи матеріалу, з якого виробляють ролети захисні на вікна. У першому випадку виріб дуже міцний, вимагає професійного монтажу та наявності спеціальної техніки, хоча й відрізняються максимальною міцністю та стійкістю до зовнішнього впливу. Другий тип ролети легший, і найчастіше монтується в будинку. Для квартири або маленького приватного будинку вони відмінно підійдуть.
 2. Рольставні у Дніпрі не вимагають особливої ​​системи встановлення. Для їх монтажу достатньо використовувати спеціальні рамки, тому можна використовувати їх навіть у тому будинку, який вже давно збудовано. Немає необхідності руйнувати частину стіни або замінювати віконну раму.
 3. Великий асортимент колірних оформлень - це також безперечний плюс системи. Для стильної та сучасної будівлі дуже важливий зовнішній екстер'єр, тому навіть при закритих ролетах хотілося б бачити оригінальне оформлення. Багато виробів мають колір "під дерево" або червону цеглу, щоб на загальному тлі стіни не виділятися. А власник може вибрати стиль, який сподобається йому.
 4. Зручність та комфорт. Раніше у великих будинках проблема віконниць полягала в тому, щоб закрити їх перед сном. Для цього вам доведеться обходити всю будівлю, користуватися спеціальними ключами, але деякі сучасніші типи виробів мають спеціальний пульт, яким можна одночасно підняти або опустити всі ролети. І ціна на захисні ролети на вікна з додатковими перевагами є цілком доступною.
 5. Якщо ви вирішили купити захисні ролети на вікна в Дніпрі, то можете не турбуватися за їх експлуатацію чи догляд за матеріалом. Метал витримує велике навантаження, не псується від впливу води, морозів, не покривається іржею і невибагливий у догляді. Власникам достатньо буде кілька разів на роки мити їх водою.

Захисні

ролети мають кілька способів керування. Найпоширеніші та найпопулярніші ролети - це ручний тип. Для магазинів та аналогічних громадських приміщень використовується кріплення пружини-замку. Виріб монтується вгорі та за спеціальну ручку опускається вниз завдяки пружині. Із зовнішнього боку її можна закрити за допомогою замка.

Є й інший спосіб ручного управління, який застосовується усередині приміщення, що найкраще підходить для приватного будинку чи квартири. Тут користувач опускає роль за спеціальний шнур, а система автоматично блокується і закриває вікно.

Автоматичне управління - це сучасні ролети, які мають систему електродвигуна. Відкриття та закриття виконується за допомогою віддаленого пульта. Прекрасно підходять для комерційних будівель, де потрібно за правилами безпеки встановлювати автоматичний захист. У деяких моделях захисні ролети в м. Дніпро можуть відкриватися або закриватися, навіть якщо зникає електрика або вмикається пожежна сигналізація.

Замовити захисні ролети у Дніпрі - швидко, якісно та недорого

Інтернет-магазин Rolleta - це виробник високоякісних та довговічних рулонних штор та аналогічних матеріалів, які відмінно впишуться у ваш будинок. Ми надаємо своїм клієнтам:

 • низьку ціну на всі товари;
 • Великий вибір оформлень, типів виробів та розмірів;
 • можливість вибору способу відправлення та оплати;
 • гарантію якості, довговічності та надійності кожного товару;
 • професійну допомогу та консультацію щодо вибору кращого варіанту продукції для вашого будинку.

Купуйте захисні ролети у м. Дніпро у магазині Rolleta зараз - убезпечте свій будинок на багато років.

Посилення ролетів

Захисні ролети в Дніпрі є відмінним засобом захисту Вашого будинку, квартири, офісу, торгових точок. Але в наш час ми все частіше стикаємося з псуванням захисних ролетів вандалами та грабіжниками.

Детальну інформацію Ви завжди можете отримати у наших менеджерів за тел. (096) 812-92-56

100% випадків припадає на торгові точки та офісні приміщення 1-х поверхів. Найчастіше зловмисники і не проникають у приміщення, але завдають шкоди, ламаючи ролети, що тягне за собою ремонт та втрату часу. Наші фахівці завжди готові допомогти Вам усунути будь-яку проблему з ролетами, виконати терміновий ремонт ролетів у Дніпрі.

Зіткнувшись з випадками поломок, покладаючись на досвід більше 10 років у сфері безпеки приміщень, ми придумали, як забезпечити надійність кріплень уразливих місць ролети. У нас ви можете також купити тканинні ролети.

Роботи з покращення ролетів у Дніпрі можна робити, як при установці нових ролетів, так і на вже встановлені ролети. Наше ноу-хау посилення захисних ролет робить ролету в рази міцнішим, зберігаючи Ваші товари та оргтехніку.

Захисні ролети на вікна - види профілю

Види профілю для виготовлення захисних ролетів варіюються в залежності від ширини виробу.

              39 профиль для защитных роллет Днепропетровск

39 профіль. Він використовується для тих прорізів, які мають ширину рівно 2,5 метрів, що найкраще підходить для стандартних вікон, дверних отворів. Це найпопулярніший варіант, але перед вибором потрібно переконатися, який розмір віконної рами

45 профиль для защитных роллет Днепропетровск

45 профіль. Це розмір отвору до 3,15 метрів, що відповідає розмірам великих вікон, подвійних дверних отворів. У комерційних будинках їх ролети цього профілю використовуються для захисту вітрин, прорізів та арок усередині приміщення. У приватному будинку їх можна використовувати для невеликих воріт гаража, входу на терасу.

55 профиль для защитных роллет Днепропетровск

55 профіль, що підходить для розмірів до 4 метрів. Це відповідає великим вітринам, гаражним дверям для декількох автомобілів або великого промислового транспорту.

77 профиль для защитных роллет Днепропетровск

77 профіль. Розмір захисних ролет цього типу відповідає 6 метрам, а також використовується для комерційних будівель, промислових прорізів та воріт гаража.

45 и 55 профиль для защитных роллет Днепропетровск

45 та 55 профілі добре підходять для тих приміщень, які вимагають більш ретельного захисту. Наприклад, це може бути нотаріус, банк, магазин, а також будівлі, що знаходяться у небезпечних місцях та поганих районах. Матеріал додатково зміцнюється металом, що підвищує його міцність та стійкість до зовнішнього впливу

Як замовити захисні ролети у Дніпрі?

 • На нашому сайті через форму зворотнього зв'язку
 • За телефоном: +38 (096) 812-92-56
Доставка в інші міста України